Mersin LALE TURİZM :

Mersin Ögrenci servis Taşımacılığı , Mersin Personel servis taşımacılığı Şirketlere personel taşımacılığı, Mersin' de Fabrikalara vardiyalı personel servis taşımacılığı,Okul ve kreşlere öğrenci servis taşımacılığı, Alışveriş merkezleri, plazalar için personel taşımacılığı,Tanıtım ve organizasyonlarınıza araç temini Hafta sonu gezi programlarına araç temini D2 yetki belgemiz ile yanınızdayız.

Mersin Yurtiçi Turlar:
Ecdadımızın mührünü vurduğu ülkeler ya da o topraklardaki tapu senetlerimiz olan; camiler, medreseler, kervansaraylar, hamamlar, çeşmeler, türbeler gibi tarihi eserlerin bulunduğu geniş bir tarih ve kültür coğrafyasının mirasçısı bir milletiz. Rehberlerimiz kültürümüzün, örf adet ve geleneklerimizin bilincinde olarak görevlerini icra ederken üç kıtada tarihe hükmetmiş şanlı bir tarihin mirasçısı olan insanımızı; tarih, kültürel değerler ve kültür coğrafyamızla tanıştırıyor. Yaşayan bir tarih var önümüzde, yeniden keşfedilmesi gereken bir tarih. Şimdi var mısınız LALE Turizm'le hayatınızın en verimli yolculuğuna çıkmaya? Sizi sınırlayan her şeyden sıyrılıp tarihin canlı izlerine tanık olmaya. Var mısınız tarihi yeniden keşfetmeye? Ecdadımızdan izler taşıyan coğrafyada tarihi dokunarak ve yaşayarak öğrenmeye...

Mersin Kültür Turları:
Yaşadığımız topraklar binlerce yıl birçok medeniyeti ağırlamış. Frig, Hitit, Likya,Pers, Yunan, Helen, Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı gibi imparatorluklar kuran bu halkların hepsi Anadolu'ya önemli kültür zenginliği kazandırmış.. Antik Çağ'ın Tigris (Dicle) ile Euphrat (Fırat Nehri) arasında Anadolu Medeniyetlerine ev sahipliği yapmış, buram buram mistisizm kokan , destan,mitoloji ve efsane çeşitliliği ile bilinen Cennet Bahçesi "Güneydoğu Anadolu"(GAP), sonsuz tarih ve doğa güzellikleri ile dolu olan Laz, Ermeni, Çepni, Karapopak ve Peçenek gibi etnik grupların yaşadığı Anadolu'nun Öksinoss'u "Doğu Karadeniz", dünya felsefi tarihinin ilk kurucularının yaşadığı, 7 tepe Anadolu'nun bilgi ve ilim fışkıran tepe bölgesi "Batı Anadolu", anıtsal camiler, köprüler ve nehirler kenti "Edirne", Türk milleti'nin son zafer destanının yazıldığı "Çanakkale" ve binlerce yıllık Anadolu kültür medeniyet tarihi içersinde önemini kaybetmeyen, Anadolu'nun mistik başkenti, Kutsal Irmağın Kolu "Kapadokya", kültür öğeleri ile dolu olan başlıca bölgelerimiz.

Mersin Doğa Turları:
LALE Turizm olarak doğa turları düzenlemekteyiz. Doğanın eşsiz güzelliği, mis gibi havası ve masmavi gökyüzüyle sizleri buluşturuyoruz. Yolculuk boyunca sizin rahat edebileceğiniz tüm teknolojik ekipmanları sağlamaktayız. Doğa turlarımız haftanın belirli günleri ve saatleri arasında düzenlemekteyiz. LALE Turizm olarak biz doğa turlarınızda size eşlik etmekten grur duyuyoruz.

WhatsApp ile iletişime geç