"SEVDİKLERİNİZE ULAŞTIRIR"

LALE Turizm taşımacılık firması Mersin'de genç,dinamik ama aynı zamanda yılların tecrübesine sahip köklü bir firmadır. Firmamızın Mersin' dearaç filosu tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri dogrultusunda şekillenmiştir. Ayrıca araç filomuz sürekli gelişmekte,yeni araçlar,araç filomuzun bünyesine katılmaktadır

Araçlarımızın tümünde araç izleme gps sistemi mevcuttur. Müşterilerimiz araçlarının konumlarını istedikleri takdirde internet üzerinden izleyebilirler.

Turizm Taşımacılığı ve Servis İşlerinde, deneyimli personeli ve D2 belgeli güvenilir araçları ile turizm alanında her türlü hizmeti özenle vermektedir. Araçlarımızın hepsinde araç ve yolcu kasko sigortaları mevcut olup, güvenilirlik şirketimizin daimi bir ilkesi olmuştur.

Şirketimiz zaman içerisindeki deneyim ve turizm sektöründeki edinimlerine dayanarak kurulan firmamız, turizm taşımacılık hususundaki eksiklikleri görerek kendini her geçen gün yenilemekte ve dünya standartlarına ulaşmaya çalışmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler; Mersin Transfer Hizmeti, Mersin personel taşımacılığı, Mersin okul servisi, Mersin okul taşımacılığı, Mersin otobüs kiralama, Mersin otel transfer, Mersin vip araç kiralama, Mersin minibüs kiralama, Mersin havaalanı transferi, Mersin personel servisi taşımacılığı, Mersin gezi tur taşımacılık hizmeti, Mersin fuar transfer, Mersin okul turları, Mersin personel taşımacılığı, Mersin airport transfer, Mersin ögrenci servisi, Mersin çıkışlı turlar, Mersin fabrika servisi, Mersin personel yolcu taşıma, Mersin'de gezi ve turlar ile Mersin turizm ve tur şirketi olarak hizmetler vermekteyiz...

Verdiğimiz hizmetlerde güveni, konforu ve zamanı çok iyi kullanarak sektörde lider olmak en büyük hedefimizdir.

WhatsApp ile iletişime geç