Mersin Personal Taşımacılığı

Firmamız Mersin' dePersonel taşımacılığı konusunda elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün geniş bir araç filosundan oluşan modern filosu, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.

LALE Turizm, müşterilerinin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımaktadır. Transay gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:

Kalite
LALE Turizm, Mersin' de sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahipti

Dakiklik
Profesyonellerden oluşan ve çevre yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

Güvenlik
Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.

Mersin Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Servis araçlarımızın tamamı yeni, yolcularımız için konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.

Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz.

Mersin şehir içi ve şehir dışı personel,Mersin fabrika servisi taşımımacılıgı kurumuz tarafından yapılmaktadır.

Paylaşılan Transferler:

Bölge genelinde otel,gezi ve tur,şehirler arası transfer,Mersin airport transfer,

  • Firmamız bünyesinde çalışan araçlarımız 3 yaşından büyük değildir.
  • Araçlarımızın iç ve dış temizliği günlük olarak yapılmaktadır.
  • Araçlarımızda bulundurulması gereken mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazırdır.
  • Araçlarımızın tüm ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri standartlara uygun olarak çalışmaktadır.
  • Araçlarımızın havalandırma ve ısıtma sistemleri mevsim şartlarına uygun olarak çalışır vaziyettedir.
  • Araç içinde koltuklar standartlara uygun, kılıf ve koltuk başları takılı ve temizdir.
WhatsApp ile iletişime geç